Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są doskonałą okazją, aby złożyć sobie wzajemnie dobre życzenia. Zwykle czynimy to w gronie najbliższych w rodzinie. Parafia również jest rodziną rodzin, a w niej istnieje wiele grup i stowarzyszeń. Miejsce szczególne zajmują w parafii grupy Liturgicznej Służby Ołtarza i Dzieci Maryi, które w swoich szeregach skupiają dzieci naszej parafii.

22 grudnia w salce parafialnej odbyło się spotkanie opłatkowe dzieci z LSO i „Dzieci Maryi” zorganizowane przez drogą nam wszystkim Siostrę Sawianę. Wspólnej modlitwie przewodniczył ks. Prałat Stefan Wyporski w asyście ks. Andrzeja Nackowskiego naszego gościa.  Ksiądz Proboszcz złożył wszystkim świąteczne życzenia, dziękując Siostrze, ministrantom i dzieciom za zaangażowanie w życie naszej parafii i ich całoroczną służbę. Następnie jak to bywa w domu, odczytaliśmy fragment Pisma Świętego o narodzeniu Jezusa i przełamaliśmy się opłatkiem. W kierunku każdego popłynęła rzeka pięknych życzeń.

Nie zabrakło oczywiście „małego co nieco”. Dziękujemy mamie siostry Sawiany za pyszne ciasto, jak również wszystkim mamom, które przygotowały inne wypieki. Przy ciepłej herbacie, coli i śpiewie kolęd spędziliśmy wspaniałe chwile. Dziękujemy Wszystkim obecnym za przybycie i potwierdzenie w ten sposób, ze parafia to wasz drugi dom, do którego chętnie przychodzicie. Raz jeszcze dziękujemy za Wasze zaangażowanie. Jesteście najcenniejszym skarbem tej parafii.

Zapraszamy do fotorelacji.

foto: ks. Jan Rogowski

Komentarze  

0 #1 beata 2015-12-25 14:34
pięknie ,dzięki wielkie za Waszą służbę :-) :-)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież